Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou u nás v bezpečí

Provozovatel internetového obchodu www.kotoucky-brno.cz, společnost Origin Soft s.r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.SpolečnostOrigin Soft s.r.o. přistoupila k obecnému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Chráníme vaše data

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky. Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a společnostOrigin Soft s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa

Origin Soft s.r.o.
Hanácká 116/6, Brno, 620 00

IČO:29191173

Emailová adresa: info@kotoucky-brno.cz

Možnosti odhlášení ze zasílání novinkových emailů (odstranění adresy z databáze)

- V každé emailové zprávě naleznete odkaz "zrušit zasílání newsletterů" po kliknutí na tento odkaz a potvrzení bude váš email trvale vyřazen z naší databáze

- V nastavení svého účtu můžete zrušit zasílání novinkových emailů

- Zašlete žádost na email info@kotoucky-brno.cz a Váš email bude vyřazen z databáze

- Nezapomínejte na možné přesměrování Vašich emailových zpráv. E-mail na který Vám zprávy přichází nemusí být vždy ten, který jste u nás registrovali.

 

Možnosti odstranění osobních údajů

V případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@kotoucky-brno.cz s touto žádostí. Neprodleně odstraníme všechny osobní či jiné údaje.